.

.

Rawlings Про Склопот На Серијата Градите Заштитник

Rawlings Про Склопот На Серијата Градите Заштитник

DEN 2399.76

Пристапност
Во достапна форма

Динамични се вклопи во Системот обезбедува оптимален се вклопуваат и автоматски прилагодете го градите Заштитник на правилна позиција.ТРИ Технолошки соочи се држи Воздухот циркулира меѓу градите Заштитник и телото овозможувајќи кул Воздухот во и ослободување на топол Воздух.Ab оптоварување остануваат рамни и за додаде топката се враќа Контрола.Продолжен лево рамо додава зголемување на рамо Заштита без да се жртвува за мобилност.Прилагодливи назад темперамент за обичај се вклопуваат.Новата Про склопот на Серијата градите Заштитник карактеристики tri-tech соочи со задржува воздухот Циркулира меѓу градите Заштитник и на вашето тело овозможувајќи кул воздухот во и ослободување на топол воздух.Новиот "В" канали се создаде форма-фитинг завиткување на градите Заштитник за максимална мобилност и издржливост.На Ab оптоварување остануваат рамни и за додаде топката се враќа контрола.

Главните карактеристики

Избор на клиент