.

.

Улица Сцена 950-77645 Брзина Решетката Главниот Решетката Insert

Улица Сцена 950-77645 Брзина Решетката Главниот Решетката Insert

DEN 3415.68

Пристапност
Во достапна форма

Патент клип на инсталација.Елоксирани 5052-одделение сатен алуминиум.Лесно да се инсталира/нема сечење.Нови чисти и уникатен изглед.Без завртки или дупчење.Улица Сцена Сатен Брусен Алуминиум Главниот Брзина Решетката Вметнете има уникатна дијамант во облик дупка модел со патентирана clip-за инсталирање систем не бараат навртки или дупчење.Тоа е изградена од трајни 5052-одделение алуминиум.Оваа решетка вметнете е тест-опремени за одделни апликации за да се обезбеди прецизност одговара и вклучува детални инструкции со хардвер за лесна инсталација.

Главните карактеристики

Избор на клиент