.

.

Во текот на Топлина Заштита Адаптер, Голема Моќ Практично Бил Контра AC DC Адаптер Бил Контра Адаптер Стабилна за ПОС Термички Приемот Печатач

Во текот на Топлина Заштита Адаптер, Голема Моќ Практично Бил Контра AC DC Адаптер Бил Контра Адаптер Стабилна

DEN 1195.20

Пристапност
Во достапна форма

72 W ГОЛЕМА МОЌ : 72 W голема моќ прави полнење супер брз.Професионална изработка, одлични карактеристики, висока сигурност.СТАБИЛНА И БЕЗБЕДНА ПОЛНЕЊЕ : Преполнувањето заштита, во текот тековната заштита, во текот напон заштита и други права бидете сигурни стабилна и безбедна полнење.ЗА СМЕТКА COUNTER : издржлива адаптер за сметка контра.Кој е многу удобен и практичен.Глобална напојување за AC100-240 V 1.6 A : Голем влезен напон и струја до глобална напојување за AC100-240 V 1.6 ЕДНА даде голема моќ.ШИРОКО се ПОГОДНИ : Широко се погодни за PS180 PS179, NCR Real POS 7197 ПОС Термички Приемот Печатач.Траен адаптер за PS180 PS179 бил контра. 72 W голема моќ прави полнење супер брз.Голем влезен напон и струја до глобална напојување за AC100-240 V 1.5 ЕДНА даде голема моќ.Преполнувањето заштита, во текот тековната заштита, во текот напон заштита и други права бидете сигурни стабилна и безбедна полнење.Широко се погодни за PS180 PS179, NCR Real POS 7197 ПОС Термички Приемот Печатач.Спецификации : тип на Производ : Адаптер за PS180 PS179 Suitable бренд : За PS180 PS179, NCR Real POS 7197 ПОС Термички Приемот Printer AC влез : AC100-240 V 1.5 AInput фреквенција : 50-60 Hz Power : 72 WInterface : 3pin Suitable : За PS180 PS179 For NCR Real POS 7197 ПОС Термички Приемот Printer Package големина : прибл. 14.5 * 11 * 8.2 cm/ 5.7 * 4.3 * 3.2 in Package тежина : 225g/ 7.9 oz Package Листа : 1 * Адаптер Забелешка : ве Молиме забележете дека новиот тип и стари тип на производот ќе биде испратен по случаен избор, и бидете сигурни дека ќе не предвид пред да нарачате.

Главните карактеристики

Избор на клиент