.

.

ZZABC YDQXBJ Машина Рака и Нога Рехабилитација Опрема Насловна Фитнес Мини Велосипед Велосипед, Црна

ZZABC YDQXBJ Машина Рака и Нога Рехабилитација Опрема Насловна Фитнес Мини Велосипед Велосипед, Црна

DEN 1082.40

Пристапност
Во достапна форма

Материјал : Композитни Материјали.Ефект : Ослободување На Болка Од Болест.Предмет Тип : Протези & Поддржува.Име на производ : Горен и долен екстремитет bicycle Product материјал : метал цевка ЕВА ABSProduct отпор : отпорност може да се прилагоди freely Net тежина : 9.45 kg Product употреба : седи на chair Product боја : black Exercise дела : горна и долна limbs Product висина : adjustable Product надградба : материјал/дизајн надградба.

Главните карактеристики

Избор на клиент