.

.

ALFU 4PCS Бела DC12V 6 LED Страна Маркер Светлина Навигациски Светла Водоотпорен Морски Брод Јахта Круг Transom Сидро Стерн Светла Светилка Учтивост Светлина со Хром Рамки

ALFU 4PCS Бела DC12V 6 LED Страна Маркер Светлина Навигациски Светла Водоотпорен Морски Брод Јахта Круг Transom

DEN 407.76

Пристапност
Во достапна форма

Широко се Користи : Универзален и за речиси сите 12 V возила.Погодна за прошетки морски автомобил камион со приколка ги красат светлина, навигациски светла, од страна на маркерот светлина светилка, чекор осветлување, учтивост светла и така натаму.Лесен за Инсталација : ( Црно - Земјата, Црвено - Позитивни ).Флеш планината и да дојде со монтажа завртки ви треба, да се лоцираат монтажа дупка и завртка монтажа завртки.LED Светло : 6-2835-SMD LED направи светлина посветла и траат многу подолго од редовните блескаво светилки. 2 Бои по желба : Блу / Бела боја по избор.Сино светло со сини школка, и бела светлина е бела школка.Ова го прави на боја на светлина повеќе убави. 4 PCS Опција, Водоотпорен IP67. ALFU е да се фокусира на производство на автомобил светла и брод светла.Ние имаме сопствено производство на растителни и професионален технички тим.Нашите начело е прв клиент, ние се надеваме да се добие клиенти афирмација, усвојување на клиенти предлог, и продолжи да напредува за да се произведе подобар LED светла.

Главните карактеристики

Избор на клиент