.

.

PAMASE Наежвам Слободни Дрвени Скара Scraper - Природни Безбедно Скара Почиста Не-Жица Дрвени Наежвам Четка BBQ Чистење Алатки за Скара Решетки Замена Метална Жица Четки

PAMASE Наежвам Слободни Дрвени Скара Scraper - Природни Безбедно Скара Почиста Не-Жица Дрвени Наежвам Четка

DEN 167.76

Пристапност
Во достапна форма

Долго-траен перформанси : Нашата дрвени скара scraper е направен од сите природни дрво, кој има топлина-отпор и цврстината, и тоа го прави сигурни дека тоа има долга-трајни перформанси и нема да попуштат.Вие едноставно можете да се откажам дрвени скара scraper никаде во близина на скара без да се грижиш за да се оштети.Safe дрвени скара scraper : Нашата дрвени скара scraper е направен од 100% природно дрво, па можете да ја користите оваа алатка со целосна доверба за нејзината мазна дрвена површина ќе не боли вашите раце кога ќе го користите за чистење на вашата СКАРА скара.Удобно griper : Нашата ергономски носителот на најдобри дрвени скара scraper ви обезбедува добра чистење искуство од тебе, нудејќи се справи со големи, па може да се зафат тоа полесно.И griper е мазна површина ќе направи да се чувствувате удобно да зафат.Супер лесен за употреба : Скара дрвени scraper има грапав groovy работ, која е погодна за скара кога ќе се стави на скара.Па тоа е лесно да се отстранат сите неуредна изгорени храна, јаглерод депозити, премачкување на површината на скара.Големината на дрвени скара scraper се мери приближно 11.8 × 5.1 × 0.5 инчи, што е многу подвижни.Супер лесно да се чисти : Нашата дрвени скара scraper е многу лесно да се чисти како што има мазна дрвена површина, така што само треба да се стави во вода и измијте ја со јадење сапун, потоа ќе добиете чистење на дрвени скара scraper.Дали сакате да се чисти вашиот скара во безбеден и лесен начин?Нашите дрвени скара scraper мора да биде совршен избор, што се чисти вашиот СКАРА скара!Наместо да користите метална четка со жица и влакната, ова дрвени скара scraper е направен од сите природни дрво, кое е безбедно и има долга-трајни перформанси.Можете да го користите за чистење на неуредна изгорени храна, јаглерод депозити, greases на површината на скара.Ние ви обезбеди посебен дизајн - голем рачка што може да ве направи лесно да се зафат.Големината на дрвени скара scraper се мери приближно 11.8 × 5.1 × 0.5 инчи, што е лесно да се носат кога сакате да го користите тоа на отворено.SPECIFICATIONPackage вклучуваат : дрвени скара scraper × 1 pc Material : wood Size : 11.8 × 5.1 × 0.5 inches NOTEYou само треба да се стави во вода и измијте ја со јадење сапун, потоа ќе добиете чистење на дрвени скара scraper.

Главните карактеристики

Избор на клиент