.

.

XUE XUEJIONG Отворено Анти-УВ Водоотпорен Прашина-Доказ 210D Оксфорд Ткаенина Виткање Маса Столици Заштитна Торба Мебел во Собата Маска, Големина: 200x160x70cm (Црна) XUE (Боја : Цр

XUE XUEJIONG Отворено Анти-УВ Водоотпорен Прашина-Доказ 210D Оксфорд Ткаенина Виткање Маса Столици Заштитна

DEN 647.76

Пристапност
Во достапна форма

Отворено Анти-УВ Водоотпорен Прашина-доказ 210 D Оксфорд Ткаенина Виткање Маса Столици Заштитна Торба Мебел во Собата Маска, Големина : 200x160x70cm (Црна).Заштитете го вашиот седиште и десктоп од дожд, ветер, мраз, прашина и сончева светлина.На прилагодливи јаже дизајн обезбедува висока стабилност : под поклопецот, јажето се води тесна и безбедно, windproof.Добар анти-стареењето, услугата живот, водоотпорен и фирма перформанси.Со добар квалитет и трајност.Материјал : 210 D оксфорд сребро coating Water притисок : 1500-2000 Size : 200x160x70cm.

Главните карактеристики

Избор на клиент