.

.

Дедо мраз Шапка Bald Eagle Puerto Rico Знаме Американски Знамиња Божиќ Партија Капи Капа за Возрасни Деца Дома Декор

Дедо мраз Шапка Bald Eagle Puerto Rico Знаме Американски Знамиња Божиќ Партија Капи Капа за Возрасни Деца Дома

DEN 561.60

Пристапност
Во достапна форма

Еластична затворање.Машина За Миење.Материјал : полиестер+Бела Кадифен.Големина : Две големини се на располагање.S : 10*14 инчи(W*H).M : 12*16 инчи(W*H).Одговара на повеќето луѓе е главата, може да биде голема, за сите на семејството.Процесот на Дизајн : Напредно дигитално печатење технологија и персоналните дизајн кои го прават ова шапка различни.Можете лесно да ги привлечат другите луѓе внимание кога ќе го носат.Применливи Сцена : Божиќ, ноќта на Вештерките, продажбата, промоција, на годишната церемонија, заедницата активност, фаза на изведба, празник партија, итн. 100% Задоволство Гаранција : Ако имате било каков проблем со нашиот објектот,ве молиме контактирајте со нас, ние ќе го поправи во рок од 24 часа.Совршен за Божиќ партија, ноќта на Вештерките, Божиќ cosplay, костим партија, празник партија, тематските партија и повеќе.

Главните карактеристики

Избор на клиент