.

.

MYKUJA PGM двонасочна Голф Клуб Chippers Голф Оптоварување за Двете Левата Рака и Десната Рака

MYKUJA PGM двонасочна Голф Клуб Chippers Голф Оптоварување за Двете Левата Рака и Десната Рака

DEN 1007.76

Пристапност
Во достапна форма

Направен од Хром молибден челик+гума зафат.Големина е 35", лофт е 35°,од областа на Green,но исто така и во напад.Пристапот двонасочна chipper е едноставна, но ефикасна,На 2-начин дизајн го прави добра алатка за оние снимки не може да се направи од вашиот нормален став.Таа е наменета за двете десно и лево раце голфери.Враќање Систем:Уникатен топката се врати каналот автоматски се враќа на топката во секое време, се Обучуваат без прекин користење на континуирана топката се врати.PGM двонасочна Голф Клуб Chippers Голф Оптоварување за Двете Левата Рака и Десната Рака.

Главните карактеристики

Избор на клиент