.

.

HAOKTSB Автоматско задолжени за хранење телиња Мачка Чешма за Пиење, Керамика Автоматско Циркулација Миленичиња Вода Диспензерот за Мачка и Мали Кучиња Молчи Пумпа М?

HAOKTSB Автоматско задолжени за хранење телиња Мачка Чешма за Пиење, Керамика Автоматско Циркулација Миленичиња

DEN 292.80

Пристапност
Во достапна форма

УЛТРА ТИВОК 1.5 Килограми Производителот референца : Големина : Стил : 15 Број на Предмети : 1 Кол : 1 Точка Тежина : 1.5 килограми 【Производ карактеристики 】-Материјал : 1300 ° C, висока температура керамички firin-Тежина : околу 1000 g-Филтрација Нечистотии : Намалување на Шумот Дизајн-должина на приклучен кабел : 1.5 метри-заштита на Животната средина, заштеда на енергија, ниска потрошувачка на енергија-е Применливо миленичиња : мали домашни миленици како што се мачки, кучиња, зајаци, итн.【Производ пакет 】1* миленичиња вода dispenser6* јаглероден филтер cotton We се надеваме дека нашите клиенти се 100% се задоволни.Ако имате било какви прашања во врска со производот или услугата, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние сме секогаш во вашата.

Главните карактеристики

Избор на клиент