.

.

STETS ЕВА Слушалки Случај за Количка за Слушалки, Bluetooth Слушалки, Безжични На Уво и Над-Уво Слушалки за Носење, ЕВА Слушалки Патување Случај, Складирање Торба Торбичка

STETS ЕВА Слушалки Случај за Количка за Слушалки, Bluetooth Слушалки, Безжични На Уво и Над-Уво Слушалки за

DEN 237.60

Пристапност
Во достапна форма

[Одличен Квалитет] Случај е дизајниран за вашиот без разлика На Уво или Над-Уво Bluetooth Слушалки.Направени од Издржлив ЕВА Кожа Случај кој е во шок доказ и отпорни на вода. [Вети заштита], обезбедува одлична заштита во спречување на оштетување на слушалки и извртување или расцепен на пупки.Случајот е линии со мека и заштитни пломба ткаенина. [Компактен дизајн] Лесно се вклопува во секоја торба или оддел.Тоа не само што е лесна тежина, но исто така е исклучително тешко.Опремена со лесно да го отворите и затворите патент.Дополнителни мрежа џеб за екстра earbuds кабел, или други мали gadget. [Компатибилен со другите] Тоа не е само за STETS слушалки, но исто така и добра големина што одговара на повеќето модели на ОТЧУКУВАЊА, SONY, URBANISTA, Parrott ЗИК.Одговара на повеќето од над-слушалки на уво. [Совршен за патување] Кога сте во движење или патување, таа продолжува слушалки безбедни од штетата и лесно пренослив со Целосна Големина на Хард Тело ЕВА Слушалки Случај!Тоа ви дава трајни производи за заштита со Тешко Тело Школка и внатре мека обвивка.

Главните карактеристики

Избор на клиент