.

.

5 Метри/многу Ширина 1cm Беж Pompom Плетенка Чипка Скриј Лента Памук, Чипка Ткаенина DIY Занает Облека Завеса Шиење Додатоци

5 Метри/многу Ширина 1cm Беж Pompom Плетенка Чипка Скриј Лента Памук, Чипка Ткаенина DIY Занает Облека Завеса

DEN 1005.60

Пристапност
Во достапна форма

Ширина : 1cm.Боја : Беж.Количина : 5 метри.Чипка DIY Шиење Чипка за занаети работ на вратите.Употреба : Чипка е широко се користи за Ѓубре Списанија,Сон Catcher,да се облекува во облека, завеси, tablecloths, bedspreads,перници,handkerchiefs,чај перници,итн.Ширина : 1cm Color : Beige Quantity : 5 meters Lace DIY Шиење Чипка за занаети работ на вратите.Употреба : Чипка е широко се користи за Ѓубре Списанија,Сон Catcher,да се облекува во облека, завеси, tablecloths, bedspreads,перници,handkerchiefs,чај перници,итн.

Главните карактеристики

Избор на клиент