.

.

Прилагодливи Десктоп Публикации Канцеларија Мали Биро за Складирање Организатор Повеќенаменски Полица Организаторот за Статистика Дрво Контра Врвот Bookcase (Црна)

Прилагодливи Десктоп Публикации Канцеларија Мали Биро за Складирање Организатор Повеќенаменски Полица Организаторот

DEN 551.28

Пристапност
Во достапна форма

Лесно да се соберат, совршен за дом, канцеларија;.Материјал : Направен од висок квалитет на честички одбор, мазни и цврсти, оваа книга полица мали публикации / биро организатор е не-токсични и еколошки;.Простор за заштеда : заводот полица помага да се задржи вашата книги, канцелариски материјали безбедно да се чуваат, и мала големина ја прави оваа полица рек совршен за било биро;.Разумен Дизајн : се Состои од 2 одделни парчиња, ова биро полиците можат да бидат наредени во голем број на различни начини најдобро одговараат на вашите потреби.Ако ви се исполнат било какви проблеми при користењето на оваа книга полица, слободно контактирајте со нас, ние ќе се реши овој проблем што е можно побрзо за вас.На полица е многу разноврсна и повеќе полица простор.

Главните карактеристики

Избор на клиент