.

.

KXA 5.75 Инчен Фризер Професионална Алатка Фризура Ножици Фризура Алатка Ножици (Боја : Сребро)

KXA 5.75 Инчен Фризер Професионална Алатка Фризура Ножици Фризура Алатка Ножици (Боја : Сребро)

DEN 4846.32

Пристапност
Во достапна форма

Сегментирано заварување процес : парична казна изработка, уникатен изработка, површината парична казна рака огледало полирање.Лесен за користење : Остар жилет сечилото и рака-наострен рабови за лесно, па дури и косата се отстранува без да се оштети или разделување на косата.Повод : Овој тип на рачка има ергономија и повеќето практични, идеален за салонот работници, фризери и за домашна употреба.Материјал : високо квалитетен не ' рѓосувачки челик.Ние сме посветени на обезбедување добар квалитет на услуги, ако имате било какви потреби, добредојдени да се консултираат,ние ќе се потрудиме да ги задоволат 。.Боја : Silver If имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас.Ние, вработените ќе реагираат на вас во рок од 24 часа.Ние сме посветени на обезбедување добар квалитет на услуги, ако имате било какви потреби, добредојдени да се консултираат,ние ќе се потрудиме да ги задоволат 。.

Главните карактеристики

Избор на клиент