.

.

САД ЗАПЕЧАТУВАЊЕ ZUSA-РК-662 Нафта & Пареа Отпорни Aflas Кабелот Акции, 80A, 1.571 OD, 0.500 КС

САД ЗАПЕЧАТУВАЊЕ ZUSA-РК-662 Нафта & Пареа Отпорни Aflas Кабелот Акции, 80A, 1.571 OD, 0.500 КС

DEN 648.00

Пристапност
Во достапна форма

Одделение : Стандард.Пресек Облик : Тркалезна.Durometer : 80 A.Температурата Опсег : 0° до 450° F. Затегнувачка Цврстина : 1,650 psi.Aflas комбинира има одлична хемиската индустрија, нафта, пареа и отпор.Тоа често се користи во нафта за дупчење и длабоко земјата апликации.

Главните карактеристики

Избор на клиент