.

.

Хартија Удар со Тешки Длабоко Грло Дупка Удар Кожа Алатки Метал Дупка Перфоратор Анти-Летачки Остатоци Среброто Долго Стигне до Дупка Удар за Хартија ID Картички ПВ

Хартија Удар со Тешки Длабоко Грло Дупка Удар Кожа Алатки Метал Дупка Перфоратор Анти-Летачки Остатоци Среброто

DEN 959.76

Пристапност
Во достапна форма

【Погоден за Повеќето Трудови】 : ова Можете да го користите една дупка хартија удар да се направи круг дупка за 1/4 инчи во дијаметар во материјалот.На удирање машина е погоден за картички до 0.08 инчи дебела, и тоа се препорачува да стиска 0.06 инчи.Дебела хартија, материјали и картон 0.04 инчи дебела.На удирани со тупаници круг дупка нема barbs или аглите.Удар од 20* А4 во исто време. 【Уникатен Хартија Храна Длабочина】 : големината на продолжен дупка удар е околу 5.90 x 3.35 x 0.98 инчи, и големината е погоден за вас да се одржи во својата рака за лесно носење.На удирање длабочина од овој долги удар е за 2.09 инчи од работ, кој е погоден за вас да стиска повеќето од позиции на бизнис картички и 6-инчен фотографии. 【Високо-квалитетни Материјали】 : дупка удар донесува удирање структура, која е светлина и работната енергија.Цинк легура материјал, површината е хром-позлатен, со сјај и прекрасен изглед.Тоа е погоден за хартија со дебелина помала од 2 MM.На удирање удар е појачани со термички третман, кој е многу издржливи и не ќе биде лесно да се изгуби. 【Интимни Дизајн и Труд за заштеда на】 : Уникатен хартија, остатоци колекција слот, отпадна хартија не летаат по случаен избор.Само отворете го капакот редовно да се исчисти хартија за белешки и други отпадоци во внатрешноста.Високо-квалитетни извори, еластичноста на извори во голема мера може да ги зачувате вашите енергија за време на употреба, особено кога удирање некои картон.Метална површина е специјално обработена, така што ќе не ' рѓа и лесно да се деформира. 【Широк Спектар на Апликации】 : дупка удар е погодна за хартија, платно, кожа, картички, фолии хартија, картон, изградба на хартија, пластика, фотографии, бизнис картички, ПВЦ банкарски картички, scrapbooks, карти, тагови, тешко пластични кеси, итн., погоден за канцеларии , Фото студио, печатница, канцелариски продавница, итн.Оваа дупка удар е лесно да се носат и лесно да се стиска.Тоа е добар помошник за вашиот дом патување и канцелариското работење.

Главните карактеристики

Избор на клиент