.

.

Baoblaze Ортопедски Мемориска Пена Lumbar Поддршка Оптоварување Перница Кревет за Спиење Перница Нога Кота - Олеснување Назад Ишијас Нога Колкот и Болки во зглобовите - С?

Baoblaze Ортопедски Мемориска Пена Lumbar Поддршка Оптоварување Перница Кревет за Спиење Перница Нога Кота -

DEN 876.00

Пристапност
Во достапна форма

Сомот.Бавно мемориска пена внесува перница со сомот перат капак.Дише, удобно и да се перат.Триаголник дизајн, ергономски удобност за вас со пополнување на јазот помеѓу половината и кревет, овозможувајќи совршен назад поддршка и спречување вирус и lumbar притисок за длабок сон.Совршен за канцеларијата на работниците, на бременоста, жени, стари лица постари и повеќе.Исто така може да се користи како коленото spacer, нога Кота перница за секојдневна употреба.Одговара на различни спиење држење на телото и да се избегне превртување.Опис : - Бавно мемориска пена внесува перница со сомот перат капак.Дише, удобно и да се перат. - Триаголник дизајн, ергономски удобност за вас со пополнување на јазот помеѓу половината и кревет, овозможувајќи совршен назад поддршка и спречување вирус и lumbar притисок за длабок сон. - Совршени за канцеларијата на работниците, на бременоста, жени, стари лица постари и повеќе. - Исто така може да се користи како коленото spacer, нога Кота перница за секојдневна употреба. - Одговара на различни спиење држење на телото и да се избегне превртување. Големина на : прибл. 60x23x5cm/ 24x8.97x2 инчен - Материјал : Меморија Foam Package Вклучува : 1 Парче Lumbar Cushion Note : ве Молиме овозможи 1-2cm(0.4-0.8 инчен) големина на разликата се должи на мерење.Ви благодариме!Имаме долгогодишно искуство во продажба на стока онлајн, ние ќе се фокусира на обезбедување со најдобар производ и услуга на клиентите.

Главните карактеристики

Избор на клиент