.

.

Gaxi profectlen-НИ Течен Сапун Фармацевт Една Глава Ѕид Туш Када Перење Лосион, Сапун, Шампон за Точење Кујна Бања

Gaxi profectlen-НИ Течен Сапун Фармацевт Една Глава Ѕид Туш Када Перење Лосион, Сапун, Шампон за Точење Кујна

DEN 878.40

Пристапност
Во достапна форма

Карактеристики : 1.Лесен за употреба£ºElectroplating инфериорни мазна процес на преработка.2.Единствена предност : Лесен за употреба во собраа единици или разделени единица.3.Прецизната изработка£ºInnovative не-капе дизајн елиминира отпад и контра топ хаос.Описи се : Изработени од АБС изградба пластика, погоден за издавање туш гел, шампон, перење лосион, итн.Спецификации : Боја : silver Material : ABSCapacity : 350ml Size : 19*8cm Package Вклучуваат : 1 * Течен Сапун Фармацевт 4 * Accessories Notes : 1. Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Ние гарантираме за стилот е иста како што е прикажано на слики.2. Ве молиме овозможи мала димензија разлика поради различни прирачник за мерење.

Главните карактеристики

Избор на клиент