.

.

Aexit Компјутер PC Ноктите, Завртки & сврзувачки елементи Случај Никел Позлатен Knurled Филипс Главата Палецот Завртка M3 x Ноктите 12mm 20pcs

Aexit Компјутер PC Ноктите, Завртки & сврзувачки елементи Случај Никел Позлатен Knurled Филипс Главата Палецот

DEN 1495.20

Пристапност
Во достапна форма

Тема Големина : M3 x 12mm/0.12" x 0.47"(D*L); Вкупната Должина на : 18mm/0.7".Тежина : 48g; Боја : Сребро на Ѕвонење.Име На Производ : Палецот Завртки; Материјал : Метал.Пакет Содржина : 20pcs x Палецот Завртки; Слој : Никел Позлатен.Се вози Тип : Филипс; Конец Теренот : 0.5 mm.Овие квалитет направена палецот завртки обезбеди брза инсталација за обезбедување на случаи и лесно можат да бидат построги од страна на рака, без многу сила.Тие имаат лесен зафат глава што се овозможува едноставна и од страна на инсталацијата, исто како и конвенционалните палецот завртки.

Главните карактеристики

Избор на клиент