.

.

ПРЕЦИЗНОСТ МОЌ - Black Ice Серија ICE2200.5 2200W 5-Канален Класа А/Б Засилувач

ПРЕЦИЗНОСТ МОЌ - Black Ice Серија ICE2200.5 2200W 5-Канален Класа А/Б Засилувач

DEN 9887.76

Пристапност
Во достапна форма

МОЌНОСТ : Над-ќе се надоместат висок headroom напојување може да произведе повеќе отколку конвенционалните моќ стекнат со 2-ohm товари.ПОДОБРУВАЊЕ на КВАЛИТЕТОТ : двострано ПХБ е со сите Површината Планината Технологија (SMT) за подобрена слушање искуство. 3-НАЧИН за ЗАШТИТА CIRCUITRY : Црна Мраз Серија ICE2200.5 доаѓа опремен со топлинска, преоптоварување, и говорник краток заштита.TRI-РЕЖИМ СПОСОБНИ : Прецизност Моќ е ICE2200.5 модел исто така е погоден за три-режим поставување дозволуваат флексибилност да биде домаќин на неколку различни звучници конфигурации; 200m V-6 V високо или ниско ниво на РКА на текст.РАЗНОВРСНА : Променлива 12d B Висок, Низок, Subsonic, и бенд помине crossovers со цртичка-монтирани далечински се здобијат со контрола ви овозможи да се прилагоди и калибрирање на звук на вашите потреби;.

Главните карактеристики

Избор на клиент