.

.

Планетата Куче Orbee-Tuff Трајни Џвакање-Донеси Топката Куче Играчки

Планетата Куче Orbee-Tuff Трајни Џвакање-Донеси Топката Куче Играчки

DEN 455.76

Пристапност
Во достапна форма

ИЗДРЖЛИВИ се ТРЕТИРААТ-ИЗДАВАЊЕ КУЧЕ ИГРАЧКА : Orbee-Tuff Планета Топки се издржливи куче се извлече и да се џвака играчка која ги наградува вашето куче со вкусна третира како тие играат.Само работи вашиот pup е омилени третира низ дупката и да се тркалаат забавата може да започне!.ИНТЕРАКТИВНА & САМОСТОЈНА ЗАБАВА : На Orbee-Tuff Планета Топката куче играчка е направен да издржи повеќе да играат и да се џвака сесии дали вашиот pup игра сам, со други кученца, или со вас.Произведено ВО САД : Orbee-Tuff Планета Топки се направени од TPE гума дека е BPA, олово, и phthalate-слободни.Исполнет со природни нане, масло, овој жив куче играчка, исто така, ќе freshen вашиот pup е здив како тие се џвака.ПОВЕЌЕ ГОЛЕМИНИ на & БОИ : Orbee-Tuff Планета Топки се достапни во мали, средни и големи димензии, како и повеќе бои.Полна боја топки се направени од еден цврст парче гума специјално за тешки chewers.ИГРА БЕЗБЕДНО : Нема играчка е неуништив.Не оставајте ја играчки со без надзор на домашни миленици.Отстранете ја и заменете играчка ако се оштетат.

Главните карактеристики

Избор на клиент