.

.

GUBA Црвена Сина 36 LED Предупредување Светилка Автомобил Камион Светлина Бар Покрив Врвот Итни Опасност 12V Флеш Strobe 18W Светилник Светла

GUBA Црвена Сина 36 LED Предупредување Светилка Автомобил Камион Светлина Бар Покрив Врвот Итни Опасност 12V

DEN 1991.76

Пристапност
Во достапна форма

16 различни избор на strobe модели со едно притискање на копче.До 50.000 часа животен век.Единица има вкупно 36 Висок Интензитет Led диоди,.Редизајниран поведе со оптичка леќа за да се овозможи посветла светла кои може да се види на поголема далечина.Лесно да се инсталира, само заменете го ова во вашиот 12 V запалка приклучок, Магнетна база придава на било кој метал скок.СПЕЦИФИКАЦИИ 1. Новиот Модел!Подобра и Посветла!2. Боја : Blue3. Број на LED : 36 Висок Интензитет LED4. Оперативен Напон : 12 V 5. Димензии : НИ Стандард : Единица : 11.8" (широк) x 2.0" (висина) x 6.1" (длабочина) Метрика : 300мм (широк) x 50mm (висина) x 155mm (длабочина)5. Инсталации : 6ft cable6. FITMENT : Сите возила се опремени со 12 volt DC цигара адаптер.ПРОИЗВОД INCLUDES1 x 36 LED Strobe светлина unit NOTICENot наменети за автопат брзина, место назад во возило пред возењето над 45 mph.

Главните карактеристики

Избор на клиент