.

.

JUSTYINUO 2 Парчиња Течен Сапун Шише Шампон Шише Лосион Пумпа Шише Туш Гел Носителот Сад Туш Гел Плоштадот Лосион Шише Шише Кујна сапун Фармацевт (Боја : Црна)

JUSTYINUO 2 Парчиња Течен Сапун Шише Шампон Шише Лосион Пумпа Шише Туш Гел Носителот Сад Туш Гел Плоштадот Лосион

DEN 2102.40

Пристапност
Во достапна форма

Домаќинството сапун фармацевт е направен од високо-квалитетни материјали и се трајни.Направи на безбеден и издржливи материјали, долгорочна употреба, исклучителна изведба.Задржи внатрешната течни безбедно и лесно да се користи.Пумпа за притисок дизајн, лесно да се користи.Тоа е многу погодна како декорација за вашиот дом.Чистење : Вие не може да се исчисти опрема со сува крпа или влажна крпа, или исплакнете во мијалникот.Боја : црна + бела.Материјал : МИЛЕНИЧЕ.Големина : за 21x6x6cm.пакување list2 x средно шише.

Главните карактеристики

Избор на клиент