.

.

GreenForest Близнак Кревет Рамка Тешки Плоштадот Slats со Headboard 10 Поддршка Нозе Душек Фондацијата Платформа Кревет База Не Кутија Пролет е Потребно, Бела

GreenForest Близнак Кревет Рамка Тешки Плоштадот Slats со Headboard 10 Поддршка Нозе Душек Фондацијата Платформа

DEN 1679.76

Пристапност
Во достапна форма

План започнува на датумот на купувањето.Производ штетите од несреќи, дамки, rips, и солзи се покриени од еден ден.Производ дефекти и дефекти се покриени по производителот.Нема дополнителни трошоци за поправки - делови, работна сила и превозот се сите опфатени.Лесно тврди процес - поднесе барање во секое време 24/7 преку мобилен стан, интернет, или на телефон.Откажете во секое време, целосна наплата во првите 30 дена.Преносливи со подароци. .Надгради Изградба : Твин кревет рамка со засилен поддршка нозете од 6 до 10. Со екстра средината нозе понуди силна поддршка и да ги елиминираат кревет рамка тресење; squeaking; slats дисторзии целосно и прави рамка рок солидна и silent.Елегантен и Стилски Дизајн : Кревет рамка близнак големина со headboard и footboard, едноставен и класичната, нуди допир на гроздобер стил за вашата спална соба и одговара на мали распоредени апт совршено.Дополнителен Простор за Складирање : Твин големина на кревет рамка со 11 инчен простор за складирање под креветот рамка за складирање на bedsheet, облека и играчки.Држи вашата соба чисти и јасни.Не Кутија Пролет е Потребно : Твин кревет со 10 засилен плоштадот slats за да можете да ја користите душек директно и се елиминира потребата за кутија пролет.Рамката зафаќа на душек за да спречите лизгање или тетеравење.Собранието лесно како ветре : Кревет рамка доаѓа со сите алатки вклучени, сите делови со јасна ознака и лесно да се следат инструкциите за инсталација, лесно да се стави заедно.

Главните карактеристики

Избор на клиент