.

.

Полжав Течен Сапун Фармацевт Рака Sanitizer Шампон Туш Гел за Складирање Шише туш гел фармацевт пумпа

Полжав Течен Сапун Фармацевт Рака Sanitizer Шампон Туш Гел за Складирање Шише туш гел фармацевт пумпа

DEN 325.92

Пристапност
Во достапна форма

✿ Направен од високо-квалитетни PP пластика, уникатен полжав форма, сокриени течни цевка дизајн, безбеден и еколошки пријателски, не-токсични и без мирис.Тоа може да се одржи на сите видови на шампон, рака сапун, туш гел, чистење и клима уред, итн. ✿ Дизајнот на bionic полжав плукање течност е интересно и практично.Тоа е лесно да се размонтираат, лесно да се повторна употреба и чисти, и лесен за одржување. ✿ Тоа може да ги красат вашата кујна, бања и соба, со што на вашата соба полна со виталност на природата.Нека вас и вашето семејство се обрне повеќе внимание на личната хигиена и измијте ги рацете внимателно со известување. ✿ Тоа е едноставно и забавно да се користи.Притиснете на полжав школка за да се добие лосион од полжав е устата.Возрасните можат да го користат за да ги красат бањи и кујни, итн. ✿ Деца ќе се третираат како играчка, која е многу едноставен за употреба и може да се дружиме и да си игра со полжави.Не користите лосион дека е премногу дебела или премногу слатка за да се избегне затнување на гасоводот.

Главните карактеристики

Избор на клиент