.

.

DANZIHAOO Спојка Алуминиум за CNC Моторни Вилица Вратило Спојка 5mm да 8мм Флексибилни Цевки OD 19x25mm (Внатрешен Дијаметар : 6.35x8)

DANZIHAOO Спојка Алуминиум за CNC Моторни Вилица Вратило Спојка 5mm да 8мм Флексибилни Цевки OD 19x25mm (Внатрешен

DEN 456.00

Пристапност
Во достапна форма

Структура : вилица / пајакот.Материјал : алуминиум.Неколку : вози вратило спојки.Се повлече неколку : вратило спојка спојка.Моторни пренос : мали 3 D печатач додатоци.Моќ пренос делови : моторни coupling Function : насочен coupler All видови : Надвор дијаметар : 19mm Должина : 25mm5x85x56x88x85x106x108x1010x106x66.35x6.356.35x85x63x33x54x44x6 Packaging се Вклучени : 4pc x спојка.

Главните карактеристики

Избор на клиент