.

.

Kiehls Јасно Корективни Темно Место Решение 3.4 мл 100 ml Серум

Kiehls Јасно Корективни Темно Место Решение 3.4 мл 100 ml Серум

DEN 1427.04

Пристапност
Во достапна форма

Јасно Корективни Темно Место Решение 3.4 fl.мл 100 ml.Јасно Корективни Темно Место Решение за видливо лекување на забите и хиперпигментација.Формулиран со Вклучен C, Бела Бреза и Peony Екстракти, овој серум помага да се поправи, па дури и на кожата изглед, додека намалување на широк спектар на темни дамки.Со секојдневна употреба, овој темно место пенкалата помага дури и заличи на кожата со текот на времето.Го користите како место третман за проблематичните области или на целото лице и дење и ноќе.Тоа исто така може да се користи за да се целна темни дамки на вашиот вратот, градите и рацете.Јасно Корективни Темно Место Решение 3.4 fl.мл 100 ml Clearly Корективни Темно Место Решение за видливо лекување на забите и хиперпигментација.Што е Тоа Does Formulated со Вклучен C, Бела Бреза и Peony Екстракти, овој серум помага да се поправи, па дури и на кожата изглед, додека намалување на широк спектар на темни дамки.Со секојдневна употреба, овој темно место пенкалата помага дури и заличи на кожата со текот на времето.Го користите како место третман за проблематичните области или на целото лице и дење и ноќе.Тоа исто така може да се користи за да се целна темни дамки на вашиот вратот, градите и рацете.Како да се Apply Apply темно место пенкалата утро и вечер, пред твоето moisturizer May се користи како место третман или во текот на целиот face Dark место исправување на серумски исто така, може да се користи за да се поправи видливи discolorations на рацете, вратот и chest For оптимални резултати, ќе се применуваат дневна сончање .

Главните карактеристики

Избор на клиент