.

.

Hairland за Airpod 2/1 Силикони Случај, Мека Заштитна Цртан филм Мода Симпатична Стилски Дизајн Воздух Парчиња Покрива Кожата Момчиња Деца Девојки Смешно Кул Забава Додато

Hairland за Airpod 2/1 Силикони Случај, Мека Заштитна Цртан филм Мода Симпатична Стилски Дизајн Воздух Парчиња

DEN 237.12

Пристапност
Во достапна форма

[Ексклузивен дизајн] Целосно компатибилни со Air Pods 1 генерација и Air Pods 2 генерација, совршено се вклопуваат Air Pods полнење случај и ги исполнуваат високи стандарди за квалитет.Симпатична, забава шик и креативни дизајни и уникатен и стилски изгледа направи Air Pods шарени. [Квалитет Силикон] Направен од високо-квалитет и обновливи силиконска гума, таа има добра еластичност, абење отпор, не е лесно да се деформира, и може да се чистат. [Функција] Во прилог на декорирање на вашиот Air Pods, таа исто така дава силна заштита за вашата Air Pods, и обезбедува одличен анти-капка шок апсорпција со добра еластичност.И прашина-доказ и проверка на отпечатоци-доказ, да ги задржи вашите Air Pods како чисто како нови. [Додатоци] вклучени carabiner е многу погодна за луѓе кои одат надвор.Употреба на carabiner да се откажам Air Pods на ранец или појас.Тоа може да се случи со вас кога патувате, трчање, фитнес и други отворено спорт. [Применливи Луѓе] Мала Air Pods може да бидат изгубени.Овој видлив и единствена заштитна обвивка ви овозможува да најдете Air Pods на прв поглед.Идеална за вашето семејство како подарок. [Карактеристики] Овој шик дизајн кутија е дизајниран за Air Pods.Доаѓа со отстранлив carabiner за лесна употреба.Материјалот е високо-квалитетни и трајни органски силикони, која е мека и еластична и е тешко да се деформира.Заштитете го вашиот Air Pods полнење случај од случајна штета.Лесен пристап до сите порти. [Замена] 1 * Силикони Air Pods заштитни случај; 1 * Метал carabiner (Забелешка : приклучок за слушалки и полнење случај не се вклучени).

Главните карактеристики

Избор на клиент