.

.

XYJHQEYJ Бамбус Кошница Леб Кошница Круг Овошје Кошница Фах Складирање Овошје Кошница Чинии за Храна Чување на Издржување на Коцки Шопинг Кеси

XYJHQEYJ Бамбус Кошница Леб Кошница Круг Овошје Кошница Фах Складирање Овошје Кошница Чинии за Храна Чување

DEN 2263.20

Пристапност
Во достапна форма

Круг рачно ткаени бамбус складирање кошница, силна и еколошки.Кошница устата големина 18 * 11cm, дното големина 21 * 12cm, висока 15cm.Мултифункционален кошеви за овошје, зеленчук, леб, храна, чување или прикажување на суви материи.Оваа храна кошница е многу погодна за отворен излети, кујни, ресторани, забава вечери, итн.Лесно да се чисти, можете да ја повратите оригиналната бамбус влакна сјај.Тоа може да се користи како рачно изработени складирање кошница, пикник кошница, овошје и зеленчук кошница.Features Material : Bamboo Basket устата големина 18 * 11cm, дното големина 21 * 12cm, висока 15cm.Пакетот Вклучува : 1 x Складирање Бамбус Basket Service guarantee If ви се допаѓа, ве молиме да бидат сигурни да се купи, Нашите производи се внимателно одбрани.Ако имате било какви прашања, ве молиме оставете ги вашите пораки, ние и ветуваме да ви одговори во рок од 24 часа и ви нуди најдобри услуги.

Главните карактеристики

Избор на клиент