.

.

DYMO LabelManager 210D Десктоп етикета произведувач на Црна / Сребрена

DYMO LabelManager 210D Десктоп етикета произведувач на Црна / Сребрена

DEN 2297.76

Пристапност
Во достапна форма

Тип на текст брзо на компјутер-стил (Qwerty) тастатура.Печати до 10 копии од иста етикета.Се создаде етикети со шест фонтови, седум текст стилови и осум кутии, плус се подвлече.Користете брз пристап копчиња за интерпункција, валута, diacriticals и на другите симболи.Продавница и брзо да пристапите до девет често користените ознаки.DYMO ЕТИКЕТА МЕНАЏЕР 210 D S0784450.

Главните карактеристики

Избор на клиент