.

.

Nudquio верувајте Ми јас сум полски Магнетни Постер Рамка Платно Ѕид Виси Слика Уметнички дела Слика за Дома Offce Декорација

Nudquio верувајте Ми јас сум полски Магнетни Постер Рамка Платно Ѕид Виси Слика Уметнички дела Слика за Дома

DEN 844.80

Пристапност
Во достапна форма

Платно+дрво.Произведено во САД или Увезуваат.Изработени од платно и дрво, ова виси слика е деликатна чувствуваат, елегантен изглед и издржливост.Единствена магнетна дизајн на рамка е доволно силна да се откажам акварел, платно уметност, постери, слики, платно уметност, итн., додавање на контакт на уметност до дома.Виси на сликање големина на слика : должина : 60 cm / 23.6 инчи, ширина : 40 cm / 15.7 инчи, ве молиме да ги проверите деталите внимателно пред да го купат, во внатрешноста на пакет : платно и дрво, лесен за инсталација : треба само да се поврзете на врвот и на дното рабовите на платно со дрво вграден во магнет на системот рамка може да бидат поврзани.Стилски и елегантен виси слики се многу погодни за спални соби, дневни соби, студија соби, ходници, домови, канцеларии, хотели, одмор куќи, продавници или кои било место што сакате да ги красат, за родендени, Денот на Вљубените, housewarming, денот на Благодарноста, и на Божиќ.Совршен подарок за пријатели, пријателки, колеги, соседи, и семејството.Големината податоците се добиени од страна на прирачник за мерење.Нормално е дека грешката е во рок од 1-2cm.Ако имате било какви прашања во текот на купување на нашите производи, ве молиме слободно да ни e-mail.Ние ќе се потрудиме да ви помогне да ги реши во рок од 24 часа.Ве молиме да бидат сигурни да се купи.Изработени од платно и дрво, ова виси слика е деликатна чувствуваат, елегантен изглед и издржливост.Единствена магнетна дизајн на рамка е многу погодна за спални соби, дневни соби, студија соби, ходници, домови, канцеларии, хотели, празник куќи или било место што сакате да ги красат, додавајќи уметнички вкус на пријатели, колеги, роднини, голем дар за семејството.Потсетување : не мие со вода, се препорачува да се избрише се чисти редовно.

Главните карактеристики

Избор на клиент