.

.

CTP 2S6400 Заострените Ролери Конус Имајќи за Модели 571G/572G/983/983B/D7F/D7G/D7G2/PM-565/PR-1000/PR-450/PR-450C Гасеница

CTP 2S6400 Заострените Ролери Конус Имајќи за Модели 571G/572G/983/983B/D7F/D7G/D7G2/PM-565/PR-1000/PR-450/PR-450C

DEN 7124.64

Пристапност
Во достапна форма

Заострените Ролери Конус Имајќи Само.Се користи за Модели 571 G/572 G/983/983 B/D7 F/D7 G/D7 G2/PM-565/PR-1000/PR-450/PR-450 C Гасеница.Лесно во и надвор одговара.Земја на потекло : сад.Costex Трактор Делови CTP е светски квалитет снабдувач на Нови Замена Гасеница Делови и Замена Komatsu Делови, опрема и мотори.Производот наведени погоре е CTP Дел Бр 2 S6400 - CTP Заострените Ролери Конус Имајќи за Модели 571 G/572 G/983/983 B/D7 F/D7 G/D7 G2/PM-565/PR-1000/PR-450/PR-450 C Гасеница.Costex Трактор Делови CTP е светски квалитет снабдувач на Нови Замена Гасеница Делови и Замена Komatsu Делови, опрема и мотори.На CTP, нашиот фокус е да ви обезбеди со одличен квалитет замена Гасеница делови на добра вредност.Нашата нова замена на делови се подложат на напорни и строга инспекциските процедури за да се обезбеди квалитетот на нашите производи.Без разлика дали сте рударство бакарни руди на високи надморски височини во Чилеански Андите, или копање на канал за наводнување на семејната фарма, може да бидат сигурни дека нашиот тим и квалитетот делови ќе ви се врати секој чекор од патот.

Главните карактеристики

Избор на клиент