.

.

Yuanj Стока Екранот База,360 степени Електрични Ротирачки Плочата за Фотографија, 50 Lb Капацитет. Автоматски Обновлив Платформа Совршен за 360 степени

Yuanj Стока Екранот База,360 степени Електрични Ротирачки Плочата за Фотографија, 50 Lb Капацитет. Автоматски

DEN 887.76

Пристапност
Во достапна форма

【Мала, Но Моќна】 : Ова ротирачки дисплеј застане е 8in кол и со максимален капацитет на 55lb. 【360°на Ротација】 : 360°ротирање на екранот ви овозможува да ги видите сите полиња и детали за прикажување на производи.На оваа фотографија плочата ќе биде од голема помош на вашата видео снимање. 【Лесен за Употреба】 : Овој приказ плочата е во насока на стрелките на часовникот и спротивно од стрелките на часовникот.Можете да ја промените насоката со притискање на копчето "ON/Off". 【Тивка & Мазна Ротирачки】 : Ова ротирачки плочата е опремена со нова технологија, опрема за да се осигурате дека работи тивко.На плочата на екранот ќе се обезбеди мирен и мазна видео снимање за вас. 【Широка Примена & Зголемете ја Вашата Продажба】 : ротирање На екранот стојат е совршен за прикажување на накит, види, торба, propitious да продавници, колекционерски предмети, Новогодишни елки и други производи.Материјал : ABS + МЕДИЈАПАН.AC Plug Напон : 110-120 V.Ротирање на Ветер : Анти-насока на стрелките на часовникот и насока на стрелките на часовникот.Максимална Континуирано Работно Време : 6-8hrs.Се запре и да Почне функции.Може да се користи за производот и екранот.Пакетот вклучува : 1 x Моторните Ротирање на Екранот Стојат; 1 x Кабелот за Напојување.Не 360⁰ фотографија е комплетна без некој вид на алатката за ротирање на објекти.Сакате да го користите за нешто што нуди мазна униформа ротација.На Yuanj Професионални Motorised Електрични Плочата е најзгодно опција за вас. 360-степен ги прикажете вашите производи, да се зголеми продажбата.Вие не треба рачно да се претвори во маса само за да добие на 360⁰ приказ на производот.Тоа е сосема моторните, така што сите што треба да направите е да се одржи на објектот што сакате да се прикаже и на плочата ќе ја работи својата работа.Електричен плочата не е добра работа за производство на мазна нонстоп движење.Со ова електрично плочата, вие не мора да се грижите за рака грчеви.Тоа е многу лесен за употреба и произведува високо-квалитетни врти.Се применуваат за мулти-прилики : .Производ display Cake display Shop display Jewelry display Electrical производ display Window шопинг display Professional 360⁰ photography Professional 360⁰ производ video Super stores Exhibitions.

Главните карактеристики

Избор на клиент