.

.

Над Вратата Огледало Mirrotek Целосна Должина Огледало Алуминиумска Рамка Злато Огледало. 13.7 x 48 Инчи. (MT1005)

Над Вратата Огледало Mirrotek Целосна Должина Огледало Алуминиумска Рамка Злато Огледало. 13.7 x 48 Инчи. (MT1005)

DEN 1341.60

Пристапност
Во достапна форма

Алуминиум.Оваа текот на вратата огледало е лесно да се соберат и ги има сите потребните хардверски вклучени – Нема алатки потребни само кликнете на куки и тие се подготвени да ја додадете во вашата соба décor.Мерењата на ова огледало се 48 Инчи во должина и 13.7 инчи во ширина.Мерењата на ова огледало се 48 Инчи во должина и 13.7 инчи во ширина.На Mirrotek целата должина на телото видите одраз огледало има убаво тенок рамка што го прави лесен за употреба во кој било простор во вашиот дом вклучувајќи ги вашата спална соба, бања, плакар, ходникот, home office, и повеќе.Направени со shatterproof стакло и спакуван со дополнителна заштита за да бидете сигурни дека ќе добиете полна lengh огледало во совршена состојба.Боја : Злато.

Главните карактеристики

Избор на клиент