.

.

4 Начин CATV Коаксијален Splitter - 200 Парче Господар Картон - 1GHz, MoCA 2.0, HPNA, DOCSIS 3.1 Компатибилни, 5-1675 MHz Широк Бенд, за Етернет Над Coax Вмрежување

4 Начин CATV Коаксијален Splitter - 200 Парче Господар Картон - 1GHz, MoCA 2.0, HPNA, DOCSIS 3.1 Компатибилни,

DEN 2340.00

Пристапност
Во достапна форма

Starburst Технологии е една од оригиналните дизајнери на Mo CA 2.0 1675 MHz трупци, засилувачи, филтри и земјата блокови за CATV индустрија.Компанијата е Mo CA трупци се изврши беспрекорно овозможувајќи unhampered Mo CA комуникација меѓу уредите.На истите тие одржување на потребните барања за изведба за традиционалните CATV спектар на фреквенции.УЛ одобрени PCV 10 години не-исчезнат етикета Умре-фрлија цинк, калај позлатен домување Калај позлатен бакар лемење врати 3-начин нерѓосувачки челик земјата завртки 360° злато позлатен beryllium бакар внесете pin Висока густина ferrites Слоевит коло технологија Ниска изолација на Mo CA Ниски фреквенции intermodulation нарушување 6k V пренапонска заштита ги Исполнува или го надминува SCTE барања.УЛ Наведени Квалитет - се Користи од страна на MSO е во светот - Над 40 Милиони Продадени.Целосна Mo CA Инженеринг Поддршка На Располагање За Операторите.Mo CA 2.0 трупци се неопходни во процесот на создавање Mo CA 2.0 ethernet мрежи на локализирани коаксијален кабел за тв-мрежа.Се користи во врска со Mo CA 2.0 мрежни адаптери, Mo CA засилувачи, и Mo CA РОЕ филтри, корисниците/оператори може да се создаде голема брзина, ниска латентност Ethernet мрежи искористување на постојните коаксијален кабел ТВ жици кои се веќе присутни, без мешање со постојните телевизиски услуги.

Главните карактеристики

Избор на клиент