.

.

Нога Лифт Поддршка Перница Целосна Мемориска Пена Позиционер Нога Остатокот Мека Перница Дише Перат Перница Ублажување на Нога Притисок Глуждот Перница за Одмор ?

Нога Лифт Поддршка Перница Целосна Мемориска Пена Позиционер Нога Остатокот Мека Перница Дише Перат Перница

DEN 751.20

Пристапност
Во достапна форма

Висока еластичност сунѓерот внатрешното јадро, Оптоварување дизајн, труд и заштеда на време.Помош the caregiver да се претвори во човек лесно.Ублажување на грбот, задникот и половината болка, и да помогне да се намали непријатноста на потечени половината.Suitting за нога повреди, нога повреди, нога хирургија, нога хирургија, нога рани, подобрување на циркулацијата, и повеќе.Нашата нога остатокот перница обезбедува одлични, цврста поддршка додека ослободување притисок на ногата и глуждот.Ние ветувања за да обезбеди најдобра услуга за нашите вредни клиенти.Направени на удобно полиуретан и вклучува фланелен боксери тип на покритие што е машина перат.Лесен за употреба и обезбедува вашиот нога кота перница останува во место.Можете да го користите кога сте на одмор во кревет или да седнат во вашиот омилен стол.Карактеристики - Боја : Бела - Материјал : Памук и пена - Size : 17 x 17 x 10.3 см.- ОСЛОБОДУВАЊЕ на ПРИТИСОК : Нашата нога остатокот перница обезбедува одлични, цврста поддршка додека ослободување притисок на ногата и глуждот.- ЦИРКУЛАЦИЈАТА на ВОЗДУХ : Нашата нога лифт перница обезбедува потребните циркулацијата на воздух за забрзан ткиво гранулација и ревитализација на постојните притисок рани.- КОГА ДА се КОРИСТИ : Можете да ја користите нашата нога одмор кога ќе се опуштање во кревет или да седнат во вашиот омилен стол.- КОЈ МОЖЕ да го КОРИСТИТЕ : Suitting за нога повреди, нога повреди, нога хирургија, нога хирургија, нога рани, подобрување на циркулацијата, и повеќе.- ПРИЛАГОДЛИВ : Нашата нога остатокот перница една големина одговара на сите личност.1 x Pillow We сериозно им служи на нашите клиенти, ако имате било каков проблем, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе им понуди задоволни решенија во рок од 24 часа.

Главните карактеристики

Избор на клиент