.

.

Salomon Жените Стандард Агилни 2IN1 Краток W, црна/абонос, L

Salomon Жените Стандард Агилни 2IN1 Краток W, црна/абонос, L

DEN 3240.24

Пристапност
Во достапна форма

Дизајниран од страна на отворено спортски љубители, за отворен спортски љубители.Активни се Вклопуваат е блиску фитинг и ви овозможува да се движи.Не е премногу тесна, не е премногу лабава.Од 1947 Salomon креираше иновативна отворено спортска опрема.Тело : 100% Полиестер; Внатрешните Кратка : 100% Полиестер.Salomon облека се категоризираат од одговара, па можете да го најдете она што е само во право за вас.Оди на Дистанца : Дали сте љубители на дневни патот работи во вашето соседство, бегство на локалните трага, или нешто повеќе солиден, Salomon прави хидратација опрема и додатоци за да ви помогне да решетката до милји во удобноста.Сигурно и Удобно : Совршен за патека за трчање и подолги растојанија овие работи шорцеви имаат рамен корселе дека нема да се поврзе или chafe и безбедна архивиран џеб во задниот дел на колковите за essentials.Од туристите за искусни скијачи, имаме развиена производи кои се адаптирани во сите дисциплини што без оглед на сезоната.Advanced Skin технички ткаенини подобрување на телото удобност со одржување ќе се исуши, топло и заштитени кога ви треба и каде што ви треба.Машина За Миење.Од трчање и пешачење до backpacking, скијање и повеќе, нашите чевли, ракавици, чанти, облека и модни додатоци помогне да се направи било патот свој.Дали сте притискање на патеката или на улици, Salomon облека ќе ви ги удобно.Не Затворање затворање.Не е премногу тесна, не премногу loose Regular Вклопуваат е поширок одговара отколку активни се вклопуваат, но потенок од опуштено се вклопуваат.Време е да се Игра : Дали сте во патека за трчање, пешачење, backpacking, скијање, или mountaineering, Salomon има обувки и опрема за мажите и жените да ви помогне да го освојат нови далечина, личен рекорд, или настан.Жените 2-во-1 Водење Шорцеви : Овие работи шорцеви се неверојатно дише и функција на рефлективната детали и подолго, интегриран внатрешен тесни за да помогне да се спречи chafing и нудат дополнителна поддршка.Жените агилни 2in1 кратко е неверојатно дише и удобно, со рефлексивни детали кои го прават тоа одлична за водење секое време.Salomon е ДНК поминува низ сè што се создаде, и ќе најдете нашите диск за перформанси во нашата колекција облека за секоја отворено потфат.Редовно се Вклопуваат е поширок одговара отколку активни се вклопуваат, но потенок од опуштено се вклопуваат.

Главните карактеристики

Избор на клиент