.

.

RFSPACE UWB-3 Ултра Широк Бенд UWB Антена 675-12000+ MHz за UWB SDR Радар GPR SIGINT EMC Тест WiFi FVP Летало Видео Вивалди

RFSPACE UWB-3 Ултра Широк Бенд UWB Антена 675-12000+ MHz за UWB SDR Радар GPR SIGINT EMC Тест WiFi FVP Летало

DEN 2255.76

Пристапност
Во достапна форма

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе. .RFSPACE UWB-3 Ултра Широк Бенд UWB Антена 675-12000+ MHz за UWB SDR Радар GPR SIGINT EMC Тест Wi Fi FVP Летало Видео Вивалди.

Главните карактеристики

Избор на клиент