.

.

YXQQ Рака Борење Гира Бар, Тренинг Обука за Дигање Бар, Зглобовите Обука Род, 304 од не ' Рѓосувачки Челик, Knurled Контрола, 3 Опрема Прилагодливи, за Почетници Играч, Рамо Н?

YXQQ Рака Борење Гира Бар, Тренинг Обука за Дигање Бар, Зглобовите Обука Род, 304 од не ' Рѓосувачки Челик,

DEN 3634.08

Пристапност
Во достапна форма

КАРАКТЕРИСТИКИ на ПРОИЗВОДОТ : врвката за обука род Погоден за почетници или играчи кои се лесни за употреба на врвот на нивната зглобовите 1. Knurled зафат и заградата се двете 304 од не ' рѓосувачки челик 2. На завртки и навртки се сите 304 од не 'рѓосувачки челик Тежина : околу 3 KG со пакување СПЕЦИФИКАЦИЈА: Материјал : 304 од не' рѓосувачки челик Вчитување дел : 15 cm Зафат дел : 15 cm Тежина : околу 3kg Боја : сребро Пакетот вклучува : 1 X врвката за обука род ЗАБЕЛЕШКА : се Должи на разликите помеѓу различни прикажува, слика може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Ние дека стилот е иста како што е прикажано на сликата.Поради прирачник за мерење и различни мерни методи, ве молиме овозможи 1-3cm отстапување.Ви благодариме.

Главните карактеристики

Избор на клиент