.

.

Глава Случај Дизајни Официјално Лиценцирани Сопствен Кориснички Персоналните Кобра Каи Име во Штрајк Логото Уметност Кожа Книга Паричникот Случај Покрие Компати

Глава Случај Дизајни Официјално Лиценцирани Сопствен Кориснички Персоналните Кобра Каи Име во Штрајк Логото

DEN 670.80

Пристапност
Во достапна форма

1. Купување На Објектот. 2. Вашиот е-мејл слика/текст. 3. Ние ќе ви e потсмеваат нагоре. 4. Одобри тоа. 5. Вашиот уникатен случај ќе бидат направени и испратени до вас. "Штрајк во прв план.Штрајк тешко.Нема милост." Покажете ја вашата љубов за оваа акциона комедија-драма серија базирана на филмот На Карате Кид, Кобра Каи!Со толку многу прекрасни дизајни за да изберете од, ние сме ви покриени со широка палета на Главата Случај Дизајни Официјално Лиценцирани Кобра Каи случаи на пазарот!Во само 5 едноставни чекори кои можете да се создаде вашиот уникатен Кобра Каи прилагодено случај.Вашиот специјален дизајн ќе бидат дигитално печатени во висока резолуција на вашиот избран случај обезбедување на крајната заштита за вашиот мобилен уред кој изгледа одлично!*Поради лична природа на овие случаи, откажување на трансакцијата и наплата ќе се прифаќа само ако случајот не е печатени сепак, така бидете сигурни дека сето тоа изгледа во право кога ќе се финализира вашиот дизајн.Продажбата се смета за конечна и обврзувачка еднаш ја потврди дизајн е отпечатен.*Ве молиме имајте на ум дека не можеме да се печати дизајни кои се заштитени со авторски права или заштитени со патенти и трговски марки.Ние, исто така, го задржуваме правото да го одбие дизајни, кои се клевета, клевети, неприличен, вулгарен, расистички, порнографски, навредливи, или било каков материјал кој може да се смета за непристојна.Глава Случај Дизајни Официјално Лиценцирани Кобра Каи product Handcrafted кожа construction Multiple картичка слотови за ИДЕНТИФИКАЦИЈА или кредитна cards Multi-view застане.Идеално за гледање movies Magnetic затворање system Full пристап до сите порти и звучници.

Главните карактеристики

Избор на клиент