.

.

Колумбија Мажите Голема Харт Планина III Половина Zip

Колумбија Мажите Голема Харт Планина III Половина Zip

DEN 719.52

Пристапност
Во достапна форма

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот. 55% Памук, 45% Полиестер.Увезени.МЕКА ТКАЕНИНА : Колумбија Мажите Голема Харт Планина III Половина Zip Pullover е направена за удобно дели и секојдневниот живот – во секоја сезона.КРАЈНАТА УДОБНОСТ : Со краток zip јака дека е доволно флексибилен за да се носат нагоре или надолу за дополнителна топлина како што е потребно, ова се повлече над обезбедува одлична средниот слој за заштита од студено време студ.РЕДОВНО ОДГОВАРА : модерен дизајн со одговара за активни носат, во комбинација со мека и лесна руно, ќе се направи оваа јакна главен за многу удобно на отворено настани.ПАМУК се ВКЛОПУВААТ : Мека и топло, памук, полиестер мешавина материјал е совршен надворешниот или средниот слој, природна за секоја зима активност.ИЗГРАДЕНА МИНАТАТА : Колумбија е внимание на детали е она што ги поставува нашата облека, освен.Впишување само на највисок квалитет на материјали, експерт крои и изработка.Ова е долготраен облека ќе уживате за сезони за да се дојде.Удобно дели за секојдневниот живот во било која сезона, оваа атмосфера половина-zip sweatshirt ви држи топло со беспрекорен надворешен инспирирани од стилот.Совршен за на Пролет, Есен или Зима.Можете да се загрее и да се грижи-слободна во ова pullover направена од мека памучна смеса.Тоа е совршено дели парче и првата линија на одбрана за борба против студот.Дополнителна бонус е пријатна јака дека е доволно флексибилен за да го носат горе или долу, во зависност од посакуваното ниво на toastiness.Колумбија ја нуди оваа pullover во повеќе бои и големини.Достапни во продолжен големината.Редовно Се Вклопуваат.За да се обезбеди големина можете да изберете е во право, да ги користат нашите големината на табелата и следниве мерење инструкции : За ракави, со почеток во центарот задната страна на вратот и да се измери преку рамо и надолу за да ракавот.Ако излезе со делумна број, тркалезни до следното дури и бројот.За градите, мерка во потполност дел на градите, под мишките и во текот на плешките, одржување на лента мерка фирма и ниво.

Главните карактеристики

Избор на клиент