.

.

Пресуди Индекс Картички, На 80lb тешка категорија Дебела Бела покривка Парк.100 Картички по пакет (5 x 8)

Пресуди Индекс Картички, На 80lb тешка категорија Дебела Бела покривка Парк.100 Картички по пакет (5 x 8)

DEN 575.76

Пристапност
Во достапна форма

100 листови на Пресуди Индекс Картички Пресуди, од една страна, празно, од една страна, за лесен забелешка преземање.Направен од 80 lb тешка категорија ги Покрие Акции (216 GSM).Работи одлично за дом, канцеларија, interoffice, или во училиште.Овие индекс картички се одлични за правење на to-do листи, рецепт картички, брз потсетник, на флашкарти, господар листи и многу повеќе.Совршен Користат за Ласерски, Мастило и Форумот Апликација. 100 листови по пакет.Paper Size : 5 x 8 Инчи.

Главните карактеристики

Избор на клиент