.

.

20cm B787 China Southern Airlines Легура Модел Авиони Боинг 787 Метал Авиони Airbus Креативни Подароци умре-фрлија Авиони Спомен 11

20cm B787 China Southern Airlines Легура Модел Авиони Боинг 787 Метал Авиони Airbus Креативни Подароци умре-фрлија

DEN 631.20

Пристапност
Во достапна форма

Материјал : смола и легури.Авион декорација.Авион Модел Авион Модел Играчка Подарок За Роденден Авион Боинг Airbus Хеликоптер.исклучителна пакување-ние ќе се користи исклучителна пакување и добро заштитена модел кутија за пакување.може да се користи како роденденски подароци, одмор подароци, е добар избор за пријатели кои сакаат авијација.Им даде на децата на простор сон.Омилени на децата со простор соништа.

Главните карактеристики

Избор на клиент