.

.

Најк Мажите се Повлече Над Качулка

Најк Мажите се Повлече Над Качулка

DEN 1319.76

Пристапност
Во достапна форма

Руно.Увезени.НАЈК КАЧУЛКА : Nike дуксери за мажите ги комбинира класичен стил со мека удобноста на руно за покачен изгледа дека може да се носат секојдневно.МЕКА УДОБНОСТ : Nike суичери за мажите се наредени со брусен-назад руно материјал кој ви држи топло.На руно се чувствува мека против кожата во текот носат.ПРИЛАГОДЛИВИ ПОКРИЕНОСТ : мажите е дуксери содржат drawstring rim кои им нуди прилагодливи покриеност.Го прилагодите вашиот одговара да се изгубат во текот на релаксација или опремени за време на игра.КЕНГУР ЏЕБ : Големи кенгур џеб на предната страна на качулка може да се задржи на раце топло или продавница мали предмети за време на движење.Плакарот главен, на Најк Спортски Клуб Руно Pullover Качулка комбинира класичен стил со мека удобноста на руно за покачен, секојдневни изгледа дека вие навистина не може да се носат секој ден.

Главните карактеристики

Избор на клиент