.

.

Brabantia 109645 Вид & Go Отпад Бин, 6L/1.6 Гал. , 6 L, Нане

Brabantia 109645 Вид & Go Отпад Бин, 6L/1.6 Гал. , 6 L, Нане

DEN 534.00

Пристапност
Во достапна форма

ИДЕАЛЕН ЗА РЕЦИКЛИРАЊЕ - пластовидно и лесно да се чисти благодарение на монтажни капак. 100% compostable Совршено се Вклопуваат за отпадоци облоги на располагање (Шифра S) - лесно да се вклопи.Може да се користи монтира на ѕид или да стојат на подот - заградата и инструкции се вклучени.Направени од високо-квалитетна пластика.Капак останува отворено кога е во употреба - Идеален за countertops.Големина : 1.6 Gal / 6 L | Боја : Нане го Скриете вашиот канти не, со Brabantias Вид & Go отпад од кантите.На 6 L Вид & Go е совршена храна отпад caddy за депонирање на органски отпад право на кујната контра.Престојот-отворање на капакот го прави овој бин одлична за лушпи, белешки, индукција сите органски кујна-отпад, всушност,.Само да се стави на вашиот worktop, во некоја фиока или да го закачите на ѕид.На Perfect Fit compostable кеси (шифра S) се на совршен натпревар и лесно да се вклопи премногу!.

Главните карактеристики

Избор на клиент