.

.

xmarc Hammock Плажа Дланки Тело Перница Случај од Мојата Уметност

xmarc Hammock Плажа Дланки Тело Перница Случај од Мојата Уметност

DEN 1416.00

Пристапност
Во достапна форма

54" x 20".перат.оригинални уметнички дизајн.Произведено во САД.Hammock Плажа дланки тело перница случај од мојата уметност Забава, убава плажа куќа перница оркестарот.Уметноста се појавува на горниот дел и долниот дел е бел.Перница случај има отворањето на едниот крај за да ја вметнете тело перница.Вметнете не е вклучена.Големина 54" x 20" Направен во САД.

Главните карактеристики

Избор на клиент