.

.

Пластични Воздух Хокеј Напаѓачите/Pushers, 2 ПАРЧИЊА 4 Пластични Воздух Хокеј Pushers и 4 ПАРЧИЊА 2.75 Пакови Замена за Игра Маси Голманите Опрема Додатоци

Пластични Воздух Хокеј Напаѓачите/Pushers, 2 ПАРЧИЊА 4 Пластични Воздух Хокеј Pushers и 4 ПАРЧИЊА 2.75 Пакови

DEN 527.76

Пристапност
Во достапна форма

Изградена на ексклузивни ЧИП-ОТПОРНИ АБС материјал, издржлив и многу светлина.Ергономски дизајн напаѓачите за удобен и лесен за употреба со рака и подобра контрола, за да го забрзате вашиот слајдови и да се направи повеќе да се забавуваат.Црна професионални чувствува дното за брза акција и заштита на маса на површината. 2 ПАРЧИЊА Напаѓачите големина : 4 инчи во дијаметар, 2.75 инчи во висина. 4 PCS Пакови големина : 2.75 инчи во дијаметар, 0.22 инч во дебелина.Одговара на повеќето стандардни воздух хокеј маси.Земете го вашиот воздух хокеј игра на следното ниво.

Главните карактеристики

Избор на клиент