.

.

ТОМАС ГОЛФ Хибрид Јазот Оптоварување (50 Степен) - Дами/Жените Flex - Лево Раце - Модел AT705 - Комунални Спасување Клуб

ТОМАС ГОЛФ Хибрид Јазот Оптоварување (50 Степен) - Дами/Жените Flex - Лево Раце - Модел AT705 - Комунални Спасување

DEN 2397.60

Пристапност
Во достапна форма

Pin-точка застрелан точност преку водечки во светот е патентиран шут усогласување технологија.Искуство straighter снимки преку авто-корекција на опрема-ефект произведени од оваа специјална лице.Посебна тежина distrobution за многу простувањето влијанието на лицето, како и високо траекторија.Повеќе сила и точност како резултат на единствена рамна круна дизајн. #1 Во Шут Точност.

Главните карактеристики

Избор на клиент