.

.

Де'Longhi Удар Кутија за Кафе & Еспресо Основа, Лесно & Хаос-Бесплатно Отстранување на Кафето Пак, Отстранлив Бар и Не се Лизга База, машина за миење Садови Безбедно, Нер?

Де'Longhi Удар Кутија за Кафе & Еспресо Основа, Лесно & Хаос-Бесплатно Отстранување на Кафето Пак, Отстранлив

DEN 790.80

Пристапност
Во достапна форма

Овој Удар Кутија ви помага да нокаутирам повеќето збиени кафе пакови за лесно хаос-бесплатно чистење.Карактеристики анти-се лизга на дното зафат за зголемување на стабилноста на countertop.Произведено во Италија, со огледало полиран не ' Рѓосувачки Челик Тело.Пластични рачки. 4 инчен дијаметар, 40° намали, машина за миење Садови Безбедно.Вклучени Компоненти : Огледало Полски Нерѓосувачки Челик Удар Кутија Со Анти-Се Лизга На Дното Зафат.Овој Удар Кутија ви помага да нокаутирам повеќето збиени кафе пакови за лесно хаос-бесплатно чистење Де'Longhi е цврста и стабилна Удар Кутија е важен додаток за да го придружува вашиот пумпа еспресо машина за хаос-бесплатно и лесно отстранување на вашиот кафе дух пакостник.Стилски огледало-полиран не ' рѓосувачки челик завршна со не се лизга гумени е машина за миење садови безбедно и ќе биде одличен прилог на вашето кафе бар.

Главните карактеристики

Избор на клиент