.

.

Smart Watch за Мажи со Температурата на Телото Здравје и Фитнес Види Bluetooth Повик отчукувањата на Срцето Крвен Притисок Spo2 Следи Спиење Tracker Стан Порака Потсетник Водоотп

Smart Watch за Мажи со Температурата на Телото Здравје и Фитнес Види Bluetooth Повик отчукувањата на Срцето

DEN 959.76

Пристапност
Во достапна форма

0+ Топло потсетување : сите горенаведени податоци за повикување само и не може да го замени медицински третман.Тоа е совршен избор за вас да се избере бирате што ви одговара, според вашиот дневен расположение.0 Андроид 4.

Главните карактеристики

Избор на клиент